Prevoz do letališč

barty  

član od: 13.10.2010

sporočila: 48

tema odprta - 15. feb 2012 11:26 | ogledi: 9.451 | odgovori: 8

Pozdravljeni,

 

Že večkrat sem tukaj dobila koristne informacije, ki niso čisto kulinarične narave, zato vam tudi sedaj pišem.

Za prevoz na letališče v tujino in nazaj rabim prevoz za eno osebo. Na spletu sem našla ponudbo podjetja, ki baje organizira takšne prevoze, ampak nisem sigurna, kako to deluje.

Zanimajo pa me vaše izkušnje, če ste že kdaj uporabili takšen prevoz.

 

Hvala za vse nasvete in lep (malo manj hladen) dan!

 

barty

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

15. feb 2012 13:36

Enkrat, v Muenchen.

Je bilo čisto v redu. Ker je bil za nama dolg let, se je prav prileglo sesti v kombi in malo zakinkati.

rosie

Euphoria  

član od: 11.4.2011

sporočila: 56

15. feb 2012 16:25

Jst imam pozitivne izkušnje z DRD in GoOpti.

Moje mnenje je, da tja te bo vsak prevoznik pripeljal, bolj problem je potem za nazaj..sploh če mu vnaprej plačaš. Sem že slišala, da so ljudje izviseli, ker se mu pač ni dalo nekoga čakat cel dan..

Po drugi strani se lahko naredi, da tudi ti čakaš cel dan..ker pač šofer čaka še nekoga.. (v primeru da ni fiksnih ur odhoda).

Tko da je za premislit :)

Euphoria

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

15. feb 2012 16:48

Podobno kot Euphoria - odvisno, kdaj letiš oziroma pristaneš, odvisno, koliko oseb se pelje. Na vsak način preveri pri par prevoznikih, če imaš srečo, se ti lahko zelo splača. Vendar pa zase lahko rečem, da po nekaj praktičnih poskusih letim iz tujine samo še od tam, do/od koder se lahko sama pripeljem, pa seveda pri tem močno računam, ali se mi z bencinom, cestnino in parkirnino to še sploh splača. Ker tista cena za Munchen recimo "od 39 € dalje" je lahko zelo različna, če bo peljal samo tebe ali poln kombi, na to pa pravzaprav nihče nima vpliva. 

 

Sonja

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

15. feb 2012 17:13

Imam večkratne izkušnje z Goopti, zelo dobre. Cena je odvisna predvsem kdaj rezerviraš, prvi sedeži so najcenejši, tik pred zdajci je zadeva dražja. Največkrat koriščeno na relaciji LJ-Benetke, razpon cene od 14€ - 35€ za eno smer, najvišja cena za rezervacijo 2 dni vnaprej, najnižja nekje mesec in pol prej. Problem zna biti samo časovni, odhodi so recimo možni tudi večer pred letom, če ima ena oseba recimo boleče zgodnji let, se mi je zgodilo, da je bil odhod ob 2eh zjutraj za Benetke, ker je pač imela prva oseba let že ob 7ih. Pa fajn je da te odložijo/poberejo na terminalu, tako da ni težav z iskanjem letališča, pa parkingom...

 

Itak ceno vidiš že ob rezervaciji prevoza preko spleta, tako da če se ti zadeva zdi predraga pač poiščeš alternativo. Vedno pa ti je opcija tudi javni promet, se da dostikrat dokaj udobno/poceni priti kam tudi s to varianto, seveda, če gre za starejšo osebo, ki je morda gibalno ovirana ali pa ne zna tujega jezika, to ne pride ravno upoštev.

Viva Meier

barty  

član od: 13.10.2010

sporočila: 48

16. feb 2012 11:26

Hvala za vaše nasvete in informacije  .

Javni promet žal ne pride v poštev, ker ni direktne linije, pa tudi časovno ne ustreza, zato bom vzela prevoz enega izmed ponudnikov. Upam, da bom imela prvič srečo in da bo šlo vse gladko

 

 

 

 

barty

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

16. feb 2012 11:40

Poročaj kako je bilo, ko preiskusiš pa srečno pot

Viva Meier

barty  

član od: 13.10.2010

sporočila: 48

27. feb 2012 16:40

Uspelo 100%    Prevoznik D..  je bil točen, prevoz udoben, tako da ga bom sigurno še uporabila. Če te drugi peljejo, lahko res še malo podremaš do doma

barty

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

3. mar 2012 14:41

Ti so prijetni. Fenix taxi. +386 ( 0 ) 31 406 446 cena od Lj do Brnika 40 e

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti